Novinky a aktuality


Pozvánka na XXII. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny XII. Mezinárodní endoskopický workshop

Vážení členové České gastroenterologické společnosti,   dovolujeme si Vás informovat o konání odborné akce XXII. Hradecké gastroenterologické a hepatologické dny XII. Mezinárodní endoskopický workshop. Podrobnější informace o plánované akci naleznete na přiloženém odkazu  . Těšíme se na Vaši účast  

POZVÁNKA NA SHROMÁŽDĚNÍ ČLENŮ ČGS ČLS JEP

Vážení členové ČGS ČLS JEP, V souladu se stanovami ČGS a ČLS JEP svolává výbor ČGS při příležitosti 6. Kongresu České gastroenterologické společnosti shromáždění členů ČGS.

ENDOLIVE NORD – přenosy zdarma pro členy ČGS ČLS JEP

Vážení členové ČGS, jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout zdarma přístup k on-line endoskopickým přenosům ENDOLIVE NORD, které proběhnou tento pátek 3.11. 2017.

Výzva k zaslání abstrakt na 25th UEG WEEK

Vážené členky a členové ČGS ČLS JEP, výzvu k zaslání abstrakt na 25th United European Gastroenterology Week, který se bude konat ve dnech 28. 10. – 1. 11. 2017 v Barceloně, Španělsko, naleznete na tomto odkazu.

Ediční plán pro nadcházející čísla časopisu Gastroenterologie a hepatologie

Redakce časopisu Gastroenterologie a hepatologie uvítá originální vědecké články, výsledky studií, přehledové články, kazuistiky, zprávy z kongresů a schůzí společnosti.